АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
21
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
   
НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
ВЕСТИ ДЕНЕС (109)
Зошто немало тела околу алжирскиот авион?
Авионот на алжирската авио-компанија, кој на 26 јули паднал на северот на Мали со 118 патници, се урнал на висина од 10.000 метри за три минути, поради што целосно се распаднал, било соопштено денес во Париз.
Прочитај повеќе >>

АВСТРИЈА
Ја силувал дадилката, додека неговата сопруга спиела во соседната соба!
ИСТРАЖУВАЊЕ
Тест на крвта може да открие дали некој е потенцијален самоубиец
ЗАНИМЛИВОСТИ
ВИДЕО: Првиот контакт на Амазонско племе со надворешниот свет
ПАТУВАЊЕ
Член на Водечките Хотели на Светот - DE L’EUROPE Amsterdam е хотелот кој е премногу добар за да биде реален!
ГАЗА
Инкубаторот останал без струја: Починало бебето родено по мајчината смрт
КРИМИ ХРОНИКА
"За секунда си убиец! Жал ми е!" - ова е последната објава на возачот на Фордот на Фејсбук
ЛОНДОН
Кој го уби рускиот шпион: Дали Путин го нарача убиството на шпионот на КГБ?!
МУЗИКА
Видео снимката поради која цел свет се прашува "на кои дроги" е Дејвид Гета
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА | РЕГИОН | СВЕТ    •    НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Состојба на опсада прогласена во Доњецк
Властите на самопрогласената Доњецка народна република (ДНР) прогласија денеска состојба на опсада во Доњецк.
БРИСЕЛ
Вилијамсон: Не реков дека "нема докази за трговија со органи", спремен сум да поднесам обвинение
ЕКОНОМИЈА
Странските инвеститори лидери во отворање на нови работни места
СКОПЈЕ
Трајановски на терен со пожарникарите и екипите на ЈП "Водовод и канализација"
МАКЕДОНИЈА
Во Македонија нема опасност од ширење на ебола
СКОПЈЕ
Тодоров: Нема нови случаи и не се очекува ширење на листеријата
СПОРТ НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Родригез: Се надевам дека повторно ќе играм со Фалкао
Најзвучното засилување на Реал Мадрид ова лето, Хамес Родригез се надева дека неговиот сонародник Радамел Фалкао ќе заигра заедно со него на „Сантијаго Бернабеу...
ЖИВОТ
МОДА И УБАВИНА
Миранда Кер е секси во фармерките на "7 for All Mankind"
ЗДРАВЈЕ
Ајдучка трева - збир на здравје и енергија
ЉУБОВ И СЕКС
20 работи кои момците сакаат да ви бидат јасни околу сексот и излегувањето со нив!
ПАТУВАЊЕ
Одбран за еден од најдобрите хотели на светот за 2014-та - Luxury Amankila Resort во Бали! Погледнете зошто
Аманкила или "Ридот на спокојството" е оаза на душевниот мир која се наоѓа во оддалечениот но сепак достапен Карангасем, најтрадиционалната област на Бали. Обла...
ШОУ БИЗНИС  
Севе со несекојдневно селфи: Без грам шминка и со длабоко деколте!
Добро утро, Чаковец...Uno Momento, јас пристигнувам, напишала пејачката покрај фотографијата со која најавила дека е потполно подготвена за својот следен настап.
 
Изгледа помина времето кога Линдзи можеше да ги покажува градите!
Кој не би се завртел по неа? Го "заборавила" градникот и се прошетала по улиците на Њујорк
Светската атракција "ВОКА ПИПЛ" на Охридско Лето
Џастин Бибер го исмева Орландо Блум постирајќи фотографија од него на која "плаче" на својот Инстаграм профил
АВТОМОБИЛИ
BMW го подготвува моделот Z5 за во 2017-та
ЗАБАВА
Човек купил куќа со заклучена штала: Нема да ви се верува што го пречекало кога ја отворил шталата!
ЕРОТИКА
Плејбој го заврши изборот за Мис август - а круната ја носи неодоливата Меги Меј!
"VW Golf GTI Performance": Традиција која е посилна од времето
Пред точно четири децении, "Volkswagen" го промовираше еден од најпопуларните модели на денешницата - неповторливиот Golf!

Прочитај повеќе >>
БИЗАРНО
Животот е навистина "тежок": Таа има асистенти и за ваква бизарна работа!
ХОЛИВУДСКИ ДАМИ
Нивниот моден стил остана запишан во времето
СОВЕТИ
5 Животни лекции кои ги научивме од друштвените мрежи
ИНТЕРВЈУ СИТЕ ИНТЕРВЈУА
Искра Поленак: Вреди да се инвестира во Дубаи!
Поразговаравме со Искра Поленак, македонка која веќе некое време живее и работи во компанија за недвижности во Дубаи. Во интервјуто што следува таа ни објаснува...
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Се споиле "небото и земјата": Од изутринава беснее невреме низ цела Хрватска!
Дождот и ветерот никако не можат да престанат: Во Задар, Калелагра е под вода, а на Силба и Исту пад...
СИРИЈА
(Видео, фото 18+) Од палење пасоши до убиство: Албанецот од Косово објавил на Фејсбук како убива човек!
МАКЕДОНИЈА
Гигантски свински плевел кој убива луѓе и се заканува и на Македонија
НЕАПОЛ
Деформирани од чест: Погледнете што трпат овие Италијанци поради верата - и се гордеат со тоа!
БЕРЛИН
Гостите од новиот луксузен хотел можат да бидат видени од улица додека вршат нужда поради грешка во дизајнот!

ВИДЕО  
Кучето сака бебето постојано да е чисто!

ФЕЈСБУК АКТИВНОСТИ

ФОТО  
Овие фотографии ќе ви го скршат срцето: Хоророт во Газа по бомбардирањето од Израел

ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'
ПЛАНЕТА

"Instagram" ја претстави "Bolt", апликација за брзо испраќање на фото пораки
Можеби оваа одлука е малку чудна, поради веќе големиот број на апликации преку кои што можете да исп...
РОЗЕТА
Историски момент за човештвото: Европската сонда "Розета" конечно слетува на комета!
ТЕХНОЛОГИЈА
"Lechal" паметни чевли, вибрираат за да ви го покажат патот

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ГЕВГЕЛИЈА
Потресни детали за тешката сообраќајка кај Гевгелија
МАКЕДОНИЈА
Вечерва во Македонија се очекува големо невреме: По циклонот „Клара“ ни доаѓа „Лука“
ИНТЕРЕСНО
Да ви се згади: Мислеле дека има мозолче, но...
СТРАШНО
Ги снимил последните мигови од животот: Си играле со мече, неговата мајка ги убила сите!
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2014 Контакт    Маркетинг   Импресум